SWG-12

Мобільна система для випробування і пошуку місць пошкоджень кабелів

sheath-fault-location-system
* Зовнішній вигляд пристрою може відрізнятися *
  • portable-cable-fault-location-system-small
  • surge-generator-cable-fault-locators-small

SWG-12 мобільна система для випробування і пошуку місць пошкоджень кабелів - готове рішення для простого, швидкого і безпечного пошуку місця пошкодження силових і високовольтних підземних кабелів. Комплекс включає в себе потужний блок високої напруги, який має випробувальний модуль, модуль пропалення і допалювання, а так само рефлектометр для виявлення несправності кабелю.

Особливості:

 - Придатний для портативного застосування

 - Простота в експлуатації

 - Метод визначення численних пошкоджень кабелю

 - Кольоровий 10,4-дюймовий яскравий, висококонтрастний екран

 - Покращено зручність роботи для оператора

 - Велика потужність

Модуль високої напруги забезпечується потужним (до 1100 Дж) блоком прожигу, працюючим в діапазонах 3, 6 і 12 кВ. У кожному діапазоні є можливість плавного регулювання вихідної напруги. Є можливість плавного регулювання швидкості проходження імпульсів пропалювання. Опція ручного управління одиночним імпульсом прожигу так само можлива. Режим випрямленої напруги постійного струму забезпечує швидку діагностику несправностей. Струм пропалювання до 100 мА.

Цифровий імпульсний рефлектометр (РІФ-9) забезпечений 10,4 дюймовим яскравим висококонтрастним екраном з сенсорним управлінням. Дозвіл 800 × 600 пікселів робить зображення різким. Сенсорний екран дозволяє оператору переміщатися по меню швидко і легко. Присутній так само альтернативний спосіб навігації - рукоятка з вбудованою кнопкою.

РИФ-9 об'єднує кілька способів локалізації пошкодження. Він може використовуватися як автономний пристрій в імпульсному режимі (TDR) або в поєднанні з високовольтним блоком, в імпульсно-дуговому режимі (ARC).

РИФ-9 має USB інтерфейс. Комплект поставки включає в себе програмне забезпечення для ПК (опція), яке дозволяє працювати з збереженими рефлектограммами. Прошивка може легко оновлюватись через інтерфейс USB, за допомогою флеш-накопичувача.


  • Tехнічні Дані

  • Умови Експлуатації

  • Комплект Поставки

  • Гарантійні Зобов'язання