Продукцiя

ТОВ "Харківенергоприлад" - провідне підприємство України в галузі проектування, технічної розробки і виробництва складного, високоякісного електротехнічного обладнання для підприємств енергетики, електротехніки, приладобудування, електроніки, автомобільної, залізничної та авіапромисловості.

ТОВ "Харківенергоприлад" - це підприємство, яке має в своєму розпорядженні добре оснащені наукові лабораторії зі штатом висококваліфікованих фахівців з виробництва, ремонту та сервісного обслуговування електротехнічного устаткування.

ОСНОВНИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ - розробка та виготовлення виробів, пристроїв і приладів для випробування і перевірок обладнання, електроустановок, визначення місць пошкодження в кабелях, та випробування їх підвищеною напругою після ремонту, перевірки тангенса кута діелектричних втрат і пробивної напруги трансформаторного масла.

Продукція ТОВ "Харківенергоприлад" добре зарекомендувала себе в різних галузях промисловості і користується високою популярністю серед фахівців України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану, Таджикистану, Молдови, Грузії, Узбекистану, Азербайджану, В'єтнаму.

Система управління якістю ТОВ "Харківенергоприлад" сертифікована міжнародною компанією Intertek та Державним підприємством "Харківстандартметрологія" на відповідність вимогам ISO 9001 та ДСТУ ISO 9001 відповідно.